501 382 936 naprawa-poznan@wp.pl

MODYFIKACJA SYSTEMU DPF

Kontakt

Telefon

501 382 936

E-mail

naprawa-poznan@wp.pl

SYSTEM DPF

Oferujemy kompleksową usługę przy modyfikacji układu DPF
w maszynach budowlanych, urządzeniach zasilanych silnikami Diesla.

Modyfikujemy układy w koparkach, ładowarkach, koparko-ładowarkach, kruszarkach, agregatach, samochodów ciężarowych
i urządzeniach przemysłowych. Obsługujemy niemal wszystkie modele maszyn. Wykonujemy usługę wyłączenia-usunięcia filtra cząstek stałych DPF poprzez usunięcie go z oprogramowania sterownika ECU (tak jakby go nigdy nie było w maszynie).

Idąc za potrzebami naszych klientów opracowaliśmy metodę usuwania z układów wydechowych filtrów cząstek stałych nazywanych w skrócie DPF (Diesel Particulate Filter). Tak duże zapotrzebowanie na tego typu usługi wynika z bardzo dużej awaryjności. Dodatkowo zatkany filtr zmniejsza moc maszyny, podwyższa spalanie, powoduje przejście silnika w urządzeniach w stan pracy awaryjnej. Dzieje się to przy uszkodzonych czujnikach temperatury, czujników NOX i wiązki elektrycznej układu oczyszczania spalin, które kosztują nieraz kilka tysięcy złotych.

Jedynym skutecznym sposobem pozbycia się problemu z filtrem cząstek stałych jest jego usunięcie ze sterownika ECU co umożliwia nam usunięcie fizyczne wkładu wyłapującego cząsteczki stałe.

Każda maszyna budowlana w której występują takie układy wyceniana jest indywidualnie w zależności od modelu sterownika i producenta silnika. Cena wystawiona nie jest ceną naprawy i sprzedaży i nie może być użyta jako całkowita cena sprzedaży.

Modyfikujemy układy w koparkach, ładowarkach, koparko-ładowarkach, kruszarkach, agregatach, samochodów ciężarowych i urządzeniach przemysłowych. Obsługujemy niemal wszystkie modele maszyn.

Potrzebujesz pomocy?

501 382 936